REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Protest w Urzędzie Skarbowym zakończony

SANOK / PODKARPACIE. – Protest przeciwko mściwości w traktowaniu podatnika przez US w Sanoku – tak swoją decyzję o rozpoczęciu protestu argumentował pan Roman Bieniek. Rozpoczęty 27 czerwca protest zakończył się jeszcze tego samego dnia. – Mężczyzna dobrowolnie opuścił budynek urzędu – informuje podkom. Edyta Chabowska, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

O pokojowym proteście informowaliśmy w materiale: SANOK: Protest okupacyjny w Urzędzie Skarbowym! (VIDEO)

Podkom. Edyta Chabowska. Arch. IAS w Rzeszowie

– Po spotkaniu z z-cą Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Piotrem Baumanem, mężczyzna dobrowolnie opuścił budynek urzędu – informuje podkom. Edyta Chabowska, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

Roman Bieniek

– Po rozmowach z dyrektorem Izby Skarbowej w Rzeszowie zdecydowałem się zakończyć protest. Nie padły jednak konkretne propozycje załatwienia mojej sprawy na przyszłość. Jestem umówiony na kolejne rozmowy. Zobaczymy jaki efekt przyniosą – powiedział nam dziś rano Roman Bieniek.

Do sprawy powrócimy.28-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)