REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Rodzinna atmosfera i dużo radości. Piknik w SP3 (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK. Dzień pełen uśmiechu przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sanoku. Dziś zorganizowano Piknik Rodzinny dla szkolnej społeczności, który przyciągnął rzeszę uczestników. 

16 czerwca 2024, na szkolnym placu uczniowie zaprezentowali swoje talenty w różnorodnych występach, które zachwyciły zgromadzonych. Przedstawienie teatralne o królowej Śnieżce przeniosło widzów w magiczny świat bajek, a zawody sportowe i teleturnieje dostarczyły zdrowej rywalizacji i mnóstwa śmiechu. Służby policji, straży pożarnej oraz medycy zaprezentowali swoje zawody. Nie zabrakło również pokazów judo, które zademonstrowały siłę i zręczność młodych sportowców. Dzieci miały okazję wyrazić swoją kreatywność podczas malowania twarzy i tworzenia warkoczyków, a zajęcia plastyczne pozwoliły na stworzenie własnych małych dzieł sztuki.

Strefa kibica była pełna emocji podczas wspólnego kibicowania Polakom w meczu z Holendrami, a liczne inne atrakcje sprawiły, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci szkolnej społeczności. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej retransmisji oraz galerii zdjęć.

   


16-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)