REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Rodzinny Bieg św. Maksymiliana. Ruszyły zapisy

SANOK / PODKARPACIE. Połączenie sportu, rodzinnej atmosfery i ducha rywalizacji przyniesie organizowany już po raz piąty w Sanoku Rodzinny Bieg św. Maksymiliana. Tegoroczną edycję zaplanowano na sobotę, 14 września. Zapisy już wystartowały!

To wyjątkowe wydarzenie sportowe łączące pokolenia, promujące zdrowy styl życia i rodzinne wartości. Do udziału w biegu zaproszone są osoby w każdym wieku: od najmłodszych po seniorów. Jak pokazały poprzednie edycje, to świetny pomysł na wspólne i aktywne spędzenie czasu! W tym roku przygotowane zostały trasy o dystansie 2 km, 5 km + nordic walking, 10 km i 21 km, każdy znajdzie coś dla siebie, dostosowując długość dystansu do swoich możliwości.

Organizatorem „Biegu na Maksa” jest Rektorat pw. św. Maksymiliana Kolbe w Sanoku. To właśnie przed kaplicą zlokalizowano start i metę zawodów. Rodzinny Bieg św. Maksymiliana odbędzie się w sobotę, 14 września 2024 r. Pierwszy bieg dedykowany dla śmiałków, którzy zdecydują się przebiec półmaraton wystartuje o godz. 9.30. Pozostałe dystanse rozpoczną się o godz. 10.00. Każdy z uczestników otrzyma pakiet w którym znajdą się m. in.: okolicznościowy medal, numer startowy, worek na depozyt, materiały promocyjne, a także miłą niespodziankę. Po ukończeniu biegu dla uczestników przewidziano posiłek regeneracyjny.

Wysokość opłaty startowej dla dystansów: 2km, 5km, 10km wynosi 30 zł (pełnoletni zawodnicy), 15 zł (niepełnoletni zawodnicy), zaś 21 km – 40 zł. Dzieci poniżej 5. roku życia i dorośli powyżej 65. roku życia, renciści oraz osoby niepełnosprawne zwolnione są z opłaty startowej. Opłaty należy składać drogą elektroniczną.

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś. Wypełnij formularz pod linkiem tiny.pl/dps5p i dołącz do wspólnej zabawy! Regulamin zawodów dostępny na stronie organizatora: maksymilian.przemyska.pl/bieg/

materiały organizatora
fot. Wojciech Putyra, archiwum biegu 

03-07-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)