REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Ruszyła zbiórka prac, przedmiotów, gadżetów na aukcje WOŚP!

SANOK. Już w grudniu wystartują aukcje Allegro WOŚP. Swoje prace tradycyjnie zadeklarowali artyści i rękodzielnicy. Będzie też można wylicytować m.in. gadżety sportowe, związane z WOŚP oraz zdjęcie i grafikę Zdzisława Beksińskiego podarowaną przez Muzeum Historyczne w Sanoku.

Gorąco zachęcamy wszystkich, którzy mają ochotę wesprzeć WOŚP i podarować nam coś na aukcję – przedmiot lub usługę, prosimy o kontakt z naszym Sztabem pod adresem sztab.sanok@gmail.com. W ubiegłym roku dzięki wsparciu darczyńców wystawiliśmy ponad sto aukcji – mówi Wacław Borowy koordynator aukcji w Bieszczadzkim Sztabie WOŚP.

Do 23 grudnia 2023 r. w siedzibie Urzędu Gminy w Sanoku, ul. Kościuszki 23, w pokoju nr 502, zbierane będą gadżety na licytacje. Darczyńców zapraszamy w dni powszednie w godzinach 8.00 – 15.00 lub do kontaktu mailowego.

Przy Sztabach prowadzone są aukcje za pośrednictwem serwisu Allegro. Zgłaszając się do naszego Sztabu każdy uzyska pomoc osób doświadczonych w prowadzeniu aukcji oraz możliwość dodatkowej promocji przekazanego przedmiotu, usługi czy jakieś innej atrakcji. – podsumowuje Sebastian Niżnik szef sztabu WOŚP w Sanoku.

Zachęcamy do kontaktu również przez Facebook:

Rekrutacja wolontariuszy dobiegła końca. Z sanockim sztabem będzie kwestować 100 wolontariuszy.

Zapraszamy do współpracy także instytucje oraz firmy.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. 24 października ogłoszony został cel 32. Finału WOŚP: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.

Mamy nadzieję, że 32 Finał WOŚP-u będziemy mogli świętować hucznie w Sanoku.

materiały nadesłane

27-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)