REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Uczelnia Państwowa z kolejnym z certyfikatem „Uczelnia Liderów”!

Z wielką przyjemnością informujemy, że Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku już po raz siódmy otrzymała tytuł i certyfikat „Uczelnia Liderów” w XI edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „UCZELNIA LIDERÓW 2021”, którego organizatorem jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Uroczysta gala finałowa odbyła się 2 lipca w Sheraton Grand Warsaw, a Uczelnię w imieniu rektora dr. inż. Mateusza Kaczmarskiego reprezentował rzecznik prasowy Wojciech Pajestka.

W trakcie uroczystości Certyfikaty i Dyplomy potwierdzające nadanie Znaku Jakości odebrało blisko 30 rektorów, dziekanów i innych reprezentantów uczelni z całej Polski.

Oprócz certyfikatu „Uczelnia Liderów” sanocka Alma Mater otrzymała także „Wyróżnienie Specjalne” za ciągłe postępy dotyczące kształcenia praktycznego oraz współpracę z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Ogólnopolski Program Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” od 2011 roku promuje najlepsze polskie uczelnie oraz ich podstawowe jednostki organizacyjne, kształcące absolwentów przedsiębiorczych, kreatywnych, wyposażonych w umiejętności i kompetencje przywódcze, zdolnych do osiągania sukcesów na rynku pracy.

materiały nadesłane

07-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)