REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Zakończono prace przy ul. Mickiewicza (ZDJĘCIA)

POWIAT SANOCKI. Zakończyły się prace przy bardzo ważnej inwestycji drogowej, jaką była przebudowa ulicy Mickiewicza w Sanoku.

Zadanie zrealizowane przez Powiat Sanocki polegało m.in. na budowie kanalizacji deszczowej, wzmocnieniu konstrukcji nawierzchni jezdni, przebudowie chodników, wycince drzew rosnących wzdłuż ulicy, a w ich miejsce – zasadzeniu nowych.

Wykonawcą prac była Firma Usługowo-Handlowo-Budowlano-Transportowa Henryk Biłas z Zawadki. Wartość zadania to 6 524 093,00 zł.

28 czerwca nastąpił końcowy odbiór inwestycji przez Starostę Sanockiego Roberta Pieszczocha oraz Wicestarostę Sanockiego Damiana Biskupa.

Starosta podziękował Wykonawcy i Inspektorowi za sprawną przebudowę ulicy Mickiewicza. Wyrazy uznania Starosta kieruje również do wszystkich osób zaangażowanych w realizację zadania.

Warto dodać, że w czerwcu, Zarząd Powiatu Sanockiego zdecydował o położeniu nowej nawierzchni na jezdni na odcinku 160 m, odcinku, który nie był objęty zadaniem (od skrzyżowania ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Piłsudskiego). Remont drogi przeprowadził Powiatowy Zarząd Dróg w Sanoku.

źródło: Powiat Sanocki

 


01-07-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)