REKLAMA
REKLAMA

SOLINA: Kobieta rzuciła się z zapory

SOLINA / PODKARPACIE. Wczoraj (11 kwietnia) w godzinach wieczornych służby zostały poderwane do akcji przy zaporze w Solinie. Jak wynikało ze zgłoszenia, kobieta miała rzucić się do wody, chcąc odebrać sobie życie. Kobietę udało się uratować, została przewieziona do szpitala. 

 

– W dniu wczorajszym w godzinach wieczornych nasz ZRM Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Sanoku stacjonujący w Myczkowie został zadysponowany do trudnej akcji na Zaporze w Solinie. Z wywiadu jaki otrzymaliśmy wynikało iż poszkodowaną miała być tonąca kobieta, która chcąc odebrać sobie życie wskoczyła z Zapory do wody. Interwencja ZRM zakończyła się sukcesem, a pacjentka trafiła do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego – podaje w komunikacie Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe. 

PAMIĘTAJ! 

– Nie wstydźmy się o tym rozmawiać z zaprzyjaźnionym Ratownikiem, Pielęgniarką czy Lekarzem, którzy wiedzą jak pomóc! Pamiętajmy, że odebranie sobie życia jest najgorszym rozwiązaniem, bo DEPRESJA dzisiaj jest całkowicie wyleczalna, ale początkiem leczenia zawsze jest rozmowa – dodają ratownicy.

Telefon Zaufania Fundacji „Twarze Depresji” 22 290 44 42 Całodobowa Linia Wsparcia 800 70 2222 Dziecięcy telefon zaufania 800121212  

źródło: BPR SP ZOZ 


12-04-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)