REKLAMA
REKLAMA

„Sytuacja finansowa w naszym szpitalu nie jest dobra”

Początkiem maja grupa radnych powiatowych: Damian Biskup, Igor Wójciak oraz Jerzy Zuba złożyła wniosek do biura Rady Powiatu Sanockiego o zorganizowanie w trybie pilnym Komisji Zdrowia, Rodziny i Polityki Socjalnej.

– Chcemy dowiedzieć się co brakuje naszym jednostkom w związku z epidemią Covid – 19, ponieważ na ostatniej sesji nie uzyskaliśmy konkretnej odpowiedzi. Sytuacja finansowa w naszym szpitalu nie jest dobra. Prędzej czy później sytuacja związana z epidemią Covid – 19 ustabilizuje się, a nam jako radnym przyjdzie zmierzyć się z największym zadaniem tej kadencji, czyli zrównoważeniem finansów szpitala i zachowania ciągłości usług medycznych – argumentują wnioskodawcy. 

Na dzień 13 maja termin wspomnianego posiedzenia nie został ustalony. Prowadzone są działania co do organizacji pracy komisji. W sposób tradycyjny lub też on-line.

– Decyzja ma zostać podjęta przez przewodniczącego komisji pana Kazimierza Węgrzyna w najbliższych dniach – słyszymy w biurze rady. 

13-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)