REKLAMA
REKLAMA

Szaleńcza jazda motocyklem zakończona pod barierką

SANOK / PODKARPACIE. 28 kwietnia około godz. 18:50 policjant ruchu drogowego podczas wykonywania czynności służby zauważył motocyklistę jadącego z dużą prędkością od strony miejscowości Czerteż w kierunku centrum miasta.

– Po zmierzeniu prędkości okazało się, że pojazd w terenie zabudowanym jedzie z 111 km/h. Z uwagi na duże natężenie ruchu od strony ul. Rymanowskiej, funkcjonariusz nie podjął zatrzymana pojazdu za pomocą tarczy. Używając sygnałów uprzywilejowanych tj. dźwiękowych i świetlnych policji udali się, za motocyklistą – informuje asp. Izabela Rowińska-Ciępiel, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku. 

Funkcjonariusze zauważyli jednak, że pojazd skręcił w ulicę Konopnickiej. Podążając nią, zobaczyli motocykl pod barierką energochłonną, obok którego leżał mężczyzna.

– Kierującym okazał się 20-letni mieszkaniec powiatu leskiego. W wyniku zdarzenia nie odniósł poważnych obrażeń. Kierowca był trzeźwy. Za popełnione czyny 20-latek odpowie przed sądem – podaje asp. Izabela Rowińska-Ciępiel, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku. 


foto: archiwum Policji

29-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)