REKLAMA
REKLAMA

Trwają poszukiwania 17-letniej Agnieszki. Od środy nie pojawiła się w domu (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. W niedzielę 23 stycznia rozpoczęły się poszukiwania 17-letniej Agnieszki z miejscowości Zawada w powicie dębickim. Dziewczyna od środy nie pojawiła się w domu. Ktokolwiek ma informacje dotyczące nastolatki, proszony jest o kontakt z policją.

Trwają poszukiwania 17-letniej Agnieszki z Zawady niedaleko Dębicy. Od środy dziewczyna nie nawiązała kontaktu z rodziną.

UWAGA! DZIEWCZYNA NADAL NIE ODNALEZIONA! Informujemy, iż zaginęła mieszkanka Zawady Agnieszka Dubanik. Nastolatka nie pojawiła się w domu od środy. Osoby, które widziały Agnieszkę lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego, gdzie może przebywać, proszone są o pilny kontakt z policją – czytamy w komunikacie strażaków-ochotników z OSP Nagawczyna.

Wczoraj w poszukiwaniach wzięły udział trzy zastępy straży pożarnej oraz policja.

Jeśli ktokolwiek widział Agnieszkę w ostatnich dniach lub posiada informacje mogące pomóc w odnalezieniu nastolatki, proszone są o pilny kontakt z policją na numer alarmowy 112 lub bezpośrednio do dębickiej komendy: 47 8228 310 , tel.kom. 510 997 329.

źródło: Red., OSP Nagawczyna – Fb, OSP Zawada – Fb

foto (1-2): OSP Nagawczyna – Fb, foto (3-7): OSP Zawada – Fb


24-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)