REKLAMA
REKLAMA

UWAGA❎ UDOSTĘPNIJ❗️ Zaginęła 17-letnia Ola. Od blisko dwóch tygodni nie ma z nią kontaktu

Zespół ds. Przestępczości Nieletnich Wydziału Kryminalnego KMP w Sosnowcu prowadzi czynności poszukiwawcze dotyczące Samowolnego Oddalenia się 17-letniej Aleksandry Młynarskiej.

W dniu 14.11.2022 roku około godziny 22.00 17-latka opuściła miejsce zamieszkania. Z ustaleń wynika, iż może przebywać na terenie Poznania w towarzystwie mężczyzny w wieku około 22 lat o imieniu Aleksander, który zamieszkuje wraz z bratem w wieku 16 lub 17 lat. Rodzice mężczyzny mają przebywać poza granicami kraju.

Rysopis: wiek z wyglądu około 17 lat, szczupła budowa ciała, wzrost około 160 centymetrów, włosy ciemny blond długie kręcone.

Opis ubioru: kurtka czarno-różowa z napisem „The North Face”, torebka koloru różowego z napisem „The North Face”, czarna czapka bawełniana z rogami.

Wszyskie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Zespołem do spraw Przestępczości Nieletnich Wydziału Kryminalnego KMP w Sosnowcu pod numer telefonu Dyżurnego 47 8521 255, 47 8521 200.

zaginela

27-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)