REKLAMA
REKLAMA

Ukradł 28 pączków. Chwilę później… 4 litry wódki (FOTO)

PODKARPACIE. Jedzenie pączków w „tłusty czwartek” to w naszym kraju tradycja. 63-letni mieszkaniec Niska, chcąc być „wiernym” tej tradycji, ukradł ze sklepu 28 pączków. Podczas kolejnej wizyty w tym samym sklepie, tym razem wspólnie z bratem, próbowali ukraść alkohol. Obaj mężczyźni za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Wczoraj przed godz. 18, dyżurny komendy w Nisku odebrał zgłoszenie o ujęciu sprawców kradzieży alkoholu. Okazało się, że dwaj bracia próbowali wynieść ze sklepu 4 litrowe butelki wódki. Mężczyźni byli dobrze znani obsłudze sklepu z wcześniejszych kradzieży. Dwie godziny wcześniej, starszy z braci ukradł w tym samym sklepie 28 pączków. Do ujętych przez pracowników ochrony złodziei, wezwano policjantów.

Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyzn. 63 i 57-letni mieszkańcy Niska przyznali się do winy. Za kradzież pączków i alkoholu bracia odpowiedzą przed sądem.

źródło: KPP Nisko

12-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)