REKLAMA
REKLAMA

Unihokeiści z Sanoka wicemistrzami Polski!

SANOK / PODKARPACIE. W sali konferencyjnej Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku odbyło się spotkanie władz Uczelni z rektorem dr. inż. Mateuszem Kaczmarskim i kanclerzem Lesławem Siedleckim na czele ze studentami KU AZS UP Sanoka, którzy w minionym tygodniu zdobyli historyczne wicemistrzostwo Polski podczas rozgrywanych w Warszawie AMP – Akademickie Mistrzostwa Polski w Unihokeju.

To wielki sukces sportowy i promocja sanockiej Uczelni, które dobitnie pokazały, że także niewielkie uczelnie mogą rywalizować jak równy z równym z dużo większymi ośrodkami akademickimi.

Wszystkim zawodnikom uczestniczącym w turnieju rektor wręczył pamiątkowe listy gratulacyjne za postawę na boisku.

Jak wspominali studenci, od początku turnieju nieco z „góry” patrzono na sanocki team, nie zaliczając nas do grona faworytów. Jednak pierwsze mecze pokazały, że było to złudne, bowiem nasza drużyna pokazała niezwykłe umiejętności, charakter i walkę do końca o każdy metr kwadratowy parkietu. W przyszłym roku jak sami wspominali będą chcieli powalczyć o cel najwyższy, który w tym roku był tak bardzo blisko. Tego sobie i zawodnikom gorąco życzmy, trzymając jednocześnie kciuki za sukcesy sportowe podczas rozpoczynającego się już wkrótce roku akademickiego 2020/2021.

Reprezentacja Uczelni Państwowej w Sanoku wystąpiła w składzie: Maja Bielecka, Patrycja Kunda, Gabriela Stach, Kamil Grygiel, Dominik Januszczak, Maciej Kaczorowski, Kuba Kobak, Orest Sokalski, Kuba Sujkowski, Maciej Wojtowicz, Michał Woźny.

materiały nadesłane


25-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)