REKLAMA
REKLAMA

W jeden dzień sześciu kierowców straciło prawo jazdy

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Policjanci kolejny raz przypominają, że w terenie zabudowanym obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. W ostatnim czasie 6 kierujących straciło prawa jazdy za rażące naruszenie przepisów.

Tylko wczoraj, aż 6 kierowców straciło uprawnienia do kierowania pojazdami, za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Rekordzistami okazali się kierująca oplem i kierujący audi, których policyjny radar namierzył w Wojtkowej. Kierowcy pędzili z prędkością 109 km/ h, w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h. W tej samej miejscowości, jeszcze dwóch innych kierowców straciło prawa jazdy za nadmierną prędkość. Kolejnych policjanci zatrzymali do kontroli dorogowej w Czarnej.

Za popełnione wykroczenia na drodze zostali ukarani mandatami, a na ich konto trafiło po 10 punktów karnych. Wszyscy stracili prawo jazdy na 3 miesiące.

Apelujemy o rozsądek i rozwagę za kierownicą oraz zdjęcie nogi z gazu. Przypominamy, że nadmierna prędkość wciąż jest główną przyczyną wypadków drogowych. Osoby, które nie przestrzegają przepisów i obowiązujących limitów prędkości, narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.

KPP Ustrzyki Dolne

03-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)