REKLAMA
REKLAMA

WARA: Tragiczny wypadek. Zginął 18-latek (ZDJĘCIA)

WARA / PODKARPACIE. Wyjaśniane są okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło dziś nad ranem, w Warze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że osobowa mazda, na prostym odcinku wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Samochodem podróżowało dwóch młodych mężczyzn w wieku 16 i 18 lat. Niestety życia starszego z nich nie udało się uratować.

Tuż po godzinie 4, w miejscowości Wara, gmina Nozdrzec, na drodze powiatowej, doszło do tragicznego wypadku. Jak wstępnie ustalono, na prostym odcinku drogi, kierujący osobową mazdą, prawdopodobnie z uwagi na niedostosowanie prędkości do panujących warunków, zjechał z jezdni, uderzył w barierę energochłonną, a następnie w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd przełamał się na pół.

Na miejscu zginął 18-latek podróżujący mazdą, drugi uczestnik – 16-letni mężczyzna, z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala w Brzozowie, a następnie został przetransportowany do Rzeszowa.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Prowadzone czynności pozwolą na ustalenie dokładnych okoliczności tego wypadku oraz to, kto kierował tym pojazdem.

Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Brzozowscy funkcjonariusze zorganizowali objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do około trzech godzin.

TH / KPP Brzozów

08-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)