REKLAMA
REKLAMA

Warsztaty teatralne i aktorskie. Zgłoś się!

GMINA SANOK / PODKARPACIE. Obrzędy około weselne i wesele sprzed lat to tematyka bezpłatnych warsztatów teatralnych, które rozpoczną się we wrześniu w Nadolanach. Ich efektem będzie przedstawienie teatralne „Bukowskie wesele” w wersji współczesnej oraz film z jego realizacji. Premiera przewidziana jest na grudzień br.

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Bukowskiej z Bukowska realizujące projekt „Obrzędowe love” rozpoczyna rekrutację osób chętnych do wzięcia udziału w tym artystycznym przedsięwzięciu.

Zapraszamy osoby, w każdym wieku zarówno seniorów uczestniczących w obrzędach sprzed lat, jak i młodsze pokolenie chcące poznać tradycję i kulturę przodków oraz spróbować swoich sił w teatrze.

Warsztaty poprowadzi Maciej Patronik aktor, reżyser teatralny i filmowy, sanoczanin na stałe mieszkający we Francji. Maciej Patronik zrealizował dotychczas wiele filmów dokumentalnych, emitowanych główne we Francji m.in. przez francuskie telewizje. W rodzinnym Sanoku od kilku lat organizuje warsztaty teatralne dla ludzi zakochanych w teatrze tak, jak on sam. Wspólnie z grupą aktorów zawodowych oraz amatorów przygotowuje spektakle, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród podkarpackiej publiczności.

Chętni mogą się zgłaszać mailowo: jolchawa@bukowsko.pl lub telefonicznie 13 46 74 015 wew. 37, +48 602 359 571.

materiały nadesłane

26-09-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)