REKLAMA
REKLAMA

Ważne informacje na temat dodatków na zakup węgla i innych źródeł ciepła

GMINA ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Przypominamy, iż zadania wynikające z ustawy z dnia 5 sierpnia 2022 r. o dodatku węglowym (Dz.U. 2022 poz. 1692 z późn.zm.) oraz ustawy z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw (Dz. U. 2022, poz. 1967) są realizowane na terenie Gminy Zagórz przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej (MGOPS) w Zagórzu.

Ośrodek mieści się pod adresem ul. Targowa 5, 38-540 Zagórz i jest czynny w godzinach:
– poniedziałek 08:00 – 16:00,
– wtorek – piątek 07:30 – 15:30.

Wszelkie niezbędne informacje oraz druki wniosków można uzyskać osobiście w siedzibie ośrodka a także za pośrednictwem strony internetowej http://www.mgopszagorz.naszops.pl/ oraz na profilu Facebook MGOPS w Zagórzu lub pod nr telefonu 13 46 23 373.

Warto skorzystać z poradnika Ministerstwa Klimatu i Środowiska dotyczącego wypłaty dodatku węglowego (patrz: https://www.gov.pl/web/klimat/poradnik-dla-samorzadow-dotyczacy-wyplaty-dodatku-weglowego ) a także z informacji odnośnie dodatku na zakup opału dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystania niektórych źródeł ciepła: (patrz: http://www.mgopszagorz.naszops.pl/n,dodatek-na-zakup-opalu-dla-gospodarstw-domowych-z-tytulu-wykorzystania-niektorych-zrodel-ciepla

materiały nadesłane

30-09-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)