REKLAMA
REKLAMA

Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku (ZDJĘCIA)

PRUSIEK / GMINA SANOK. W ostatnich latach przybywa nam seniorów, którzy przynoszą ze sobą bogate doświadczenie życiowe i chęć uczestniczenia w lokalnych wydarzeniach. Również w Prusieku takich nie brakuje, dlatego nie mogliśmy przegapić „Dnia Seniora”, który odbył się 30 września br. w Wiejskim Domu Kultury.

Wydarzenie było inicjatywą pań z KGW Prusiek, które nie szczędziły wysiłków, aby tego wieczoru zapewnić uczestnikom niezapomniane przeżycia zarówno muzyczne, jak i kulinarne.

Mieszkańcy Prusieka i okolic przybyli do Wiejskiego Domu Kultury, gdzie czekało na nich wiele atrakcji. Na scenie zaprezentowały się Panie z KGW Prusiek. Swoim humorystycznym, śpiewno-tanecznym występem wprawiły wszystkich zebranych w dobry nastrój i uśmiech. Następnie popłynęły gorące życzenia dla seniorów od zaproszonych gości m.in. Zastępcy Wójta Pawła Wdowiaka oraz Pełnomocnika ds. Kół Gospodyń Wiejskich w Biurze Powiatowym ARiMR w Sanoku Ewy Miciak. Po życzeniach cała sala odśpiewała gromkie „sto lat”.

Seniorzy pokazali, że wciąż mają w sobie wiele wigoru i chęci do aktywnego spędzania czasu, licznie ruszając na parkiet bawiąc się i tańcząc.

„Dzień Seniora” w Wiejskim Domu Kultury w Prusieku był nie tylko okazją do zabawy i świętowania, ale także wyrazem wdzięczności i szacunku dla seniorów, którzy wnoszą wiele do życia społeczności lokalnej. To wydarzenie pokazało, że wiek nie jest przeszkodą do aktywności, wspólnego spędzania czasu, a przede wszystkim czerpania radości z życia.

źródło: Gmina Sanok


02-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)