REKLAMA
REKLAMA

Witryny szklane

Wystawa zaprezentowana przez sprzedawcę wywiera duży wpływ na to, czy klient zdecyduje się odwiedzić nasz sklep. Potencjał reklamowy przekazany za pomocą witryny szklanej jest wielki, dlatego warto zadbać o odpowiednią ekspozycję naszego towaru. Nasza firma od lat stara się sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom, produkując wysokiej jakości witryny szklane wiszące oraz witryny szklane stojące. Przykładamy szczególną uwagę na profesjonalne wykonanie witryn szklanych używając profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny mat lub malowanych na dowolny kolor. Przy użyciu wysokiej jakości specjalnych uszczelek, które zrobione są z miękkiej, bezbarwnej gumy zapobiegającej drżeniu, osadzone jest szkło w profilach. Wyposażeniem gabloty są półki wykonane ze szkła hartowanego o grubości 6 mm, co zapewnia, że są bardzo wytrzymałe i bezpieczne a całość wygląda lekko i nowocześnie. Drzwi w witrynie w zależności od wersji mogą być przesuwne lub otwierane na bok, lub dwuskrzydłowe uzbrojone w zamek na klucz.

Nasza firma zajmuje się wykonaniem zleceń witryn szklanych pod wytyczne klientów, dotyczących również wymiarów niestandardowych, wyposażenia w oświetlenie LED, oraz tabliczkę na logo firmy. Jeśli mamy wątpliwości przy zamówieniu witryny szklanej stojącej lub witryny szklanej wiszącej, pamiętajmy, że jest to bardzo prosty i atrakcyjny sposób komunikowania się z klientami, nienarzucający się jak inne dostępne na rynku metody ekspozycji reklam. Dodatkową zaletą posiadania witryny szklanej jest jej nieograniczony potencjał marketingowy, możemy bowiem dowolnie zmieniać i dopasowywać asortyment do danej okoliczności, trendów, promocji i nowej oferty, co daje jej niezwykłą efektywność. Należy zwrócić uwagę na kilka ważnych zasad, które przykują uwagę nawet szybko przemieszczających się przechodniów:

  • Zwracajmy uwagę na estetyczne zestawienie kolorów produktów zamieszczonych w naszej witrynie szklanej
  • Kreatywne dostosowanie oświetlenia LED, pomorze otrzymać spójność zaprezentowanej oferty w całej witrynie szklanej
  • Wszelkie zamieszczone napisy w witrynie szklanej powinny być duże, proste i czytelne
  • Produkty różnych wielkości powinny być umieszczone w witrynie w sposób piramidalny, aby maksymalnie przyciągały wzrok przechodnia

Witryna szklana jest wizytówką naszej firmy, odpowiada za pierwsze wrażenie wywarte na klientach, dlatego warto zakupić ją w naszym sklepie. Jesteśmy Polskim producentem z wieloletnim doświadczeniem w branży nośników informacji wizualnej. Gwarantujemy najlepsze rozwiązania dla ekspozycji reklamy oraz wszelkich informacji dla Państwa firmy. Decydując się na usługę naszej firmy, otrzymujesz gwarancję satysfakcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

02-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)