REKLAMA
REKLAMA

Wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie. Zginął na miejscu (ZDJĘCIA)

Wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie. Zginął na miejscu (ZDJĘCIA)

DYDNIA / PODKARPACIE. Wczoraj w miejscowości Dydnia kierujący kawasaki 43-letni mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji.

W minioną niedzielę tuż przed godziną 11 dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu z udziałem motocyklisty. Przybyły na miejsce patrol ustalił, że kierujący motocyklem kawasaki 43-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji w miejscowości Dydnia. Na skutek odniesionych obrażeń ciała, mężczyzna pomimo podjętej akcji reanimacyjnej poniósł śmierć na miejscu.

Przypominamy jednocześnie, że obecna aura sprzyja podróżowaniu jednośladami, jednakże w dużej mierze to od nas zależy czy do domu wrócimy bezpiecznie. Odpowiedni ubiór, stan techniczny jednośladów jak i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego to gwarancja dzięki, której zwiększamy możliwość bezpiecznego i przyjemnego podróżowania.

KPP Brzozów


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


11-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)