REKLAMA
REKLAMA

Wystawa ”Tradycje Świąt Bożego Narodzenia”

SANOK. Gmina Sanok oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku zapraszają na wystawę ”Tradycje Bożego Narodzenia”. Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się 7 grudnia br., o godz. 11:00 w budynku Domu Handlowego PSS ul. Kościuszki 19 ( I piętro). Wystawa będzie czynna do 9 grudnia (włącznie) w godz. od 9:00 do 17:00.


PLAKAT 2021(1)
Regulamin imprezy niemasowej:

1. Regulamin skierowany jest do wszystkich osób, które w czasie trwania imprezy będą przebywały na jej terenie. Każda osoba tam przebywająca, obowiązana jest stosować się do postanowień niniejszego regulaminu.
2. Poprzez uczestnika imprezy, rozumiana jest osoba uczestnicząca w imprezie, wystawiająca swoje prace, korzystająca z propozycji wystawienniczej.
3. Wstęp na teren imprezy jest wolny i przysługuje wszystkim osobom zainteresowanym wydarzeniem pod warunkiem:
– dezynfekcji rąk przy wejściu na imprezę;
– zachowanie dystansu 1,5 m;
– zasłanianie ust i nosa maseczką;
– dostosowanie się do zaleceń Organizatora.
4. Uczestników imprezy obowiązuje niniejszy Regulamin udostępniony na terenie pomieszczenia wystawowego, jak również na stronie internetowej Organizatorów.
5. Impreza ma charakter otwarty i przeznaczona jest dla wszystkich zainteresowanych tym wydarzeniem. Osoby zwiedzające są zobowiązane zachowywać się w sposób nieodbiegający od powszechnie przyjętych norm społecznych, przestrzegać Regulaminu Imprezy, uwzględniać obowiązujące obostrzenia sanitarne, wynikające z zagrożenia epidemicznego Covid-19.
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione, zagubione na terenie imprezy.
7. Impreza będzie utrwalana na nośnikach audio i video. Wejście na teren imprezy jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie wizerunku i publikację materiałów audio i video na stronach internetowych Organizatorów oraz w mediach.
8. W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

materiały nadesłane


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

ANDRZEJ DUDA: Uroczyste otwarcie II Polsko–Katarskiego okrągłego stołu przez Prezydenta RP

tvPolska

06-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)