REKLAMA
REKLAMA

You Can Dance – Nowa Generacja. Polub filmik i pomóż wygrać konkurs!

KROSNO / PODKARPACIE. Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 6 w Krośnie walczą o wygraną w konkursie You Can Dance – Nowa Generacja. Pomóż im spełnić marzenie i wygrać konkurs. Zwyciężają filmiki, które do 15 listopada włącznie zdobędą najwięcej „lajków”.

JAK ZAGŁOSOWAĆ?
Wejdź na stronę:
www.facebook.com/watch/?v=276301637746046
i polub film!

You Can Dance – Nowa Generacja to rodzinny program propagujący taniec, w którym uczestniczą uzdolnione dzieci w wieku 8-13 lat. W ramach działań edukacyjnych TVP zorganizowała konkurs dla uczniów wszystkich szkół podstawowych w Polsce, nawiązujący bezpośrednio do tego programu. Głównym celem konkursu jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci. 

Udział Szkoły Podstawowej nr 6 w Krośnie w tym konkursie zainicjowali rodzice 10-letniej Amelki, która od 2 lat pod okiem trenera Macieja Kuliga ćwiczy swój warsztat taneczny w prywatnej szkole Tańca AT Dance Tomasza Berkowicza. Szkoła przychylnie podeszła do projektu, zorganizowano wewnętrzny konkurs w którym wyłoniono inne szkolne talenty

Młodzi, aktywni, zdeterminowani, z pasją, utalentowani, skrupulatni i zawzięci – tak mógłbym opisać cechy dzieci, które widziałem przez ostatni okres podczas przygotowania do środowej próby ich umiejętności – mówi tato Amelki.

Przygotowanie do filmu zajęło nam ponad 3 tygodnie. To okres mozolnych ćwiczeń układu tanecznego, wymyślania scenariusza, projektowania oryginalnych strojów dla dzieci, planowania każdej sekundy klipu, spotkań rodziców, nadgodzin, wiele stresu i wyrzeczeń zarówno tych najmłodszych ale również dorosłych zaangażowanych bezpośrednio w projekt. Pozostali rodzice dzieci biorących udział w projekcie zaangażowali się w pomoc w przygotowaniach, zebraliśmy wspólne środki pieniężne na przygotowanie filmu. Chcieliśmy w ten sposób docenić ich ciężką pracę i zaangażowanie jakie wkładają w swoje role.

Nasz projekt odróżnia się od publikowanych dotychczas prac konkursowych na stronie facebooka You Can Dance – Nowa Generacja. Przedstawia różnorodność styli tanecznych, rytmiczny i szybki taniec pokazujący umiejętności poszczególnych uczestników, profesjonalny montaż uchwyconych kadrów, ciekawy scenariusz prezentujący zakątki obiektu. Przede wszystkim jest potwierdzeniem hasła przewodniego i założeń konkursu, a mianowicie wspólne działanie i aktywizacja w szkole w które najbardziej zaangażowały się właśnie dzieci – @BadzmyRazem.

Organizatorzy przewidzieli wyjątkowe nagrody dla najlepszych uczestników. Zdobywca 1. miejsca otrzyma 25 000 zł, 2. miejsca – 15 000 zł, a za miejsce 3. – 10 000 zł. Dodatkowo autorów najciekawszego filmiku odwiedzą w szkole Ida Nowakowska, Roksana Węgiel i Agustin Egurrola. Wizytę w szkole oraz filmik będzie można obejrzeć w finałowym odcinku programu You Can Dance – Nowa Generacja.

Liczymy na Waszą pomoc, nie zapominajcie że to dzięki udostępnieniu możemy zwiększyć zasięg i zebrać rekordową liczbę polubień.

Jeśli podoba się Wam nasz film prosimy o polubienia!

JAK ZAGŁOSOWAĆ?
Wejdź na stronę:
www.facebook.com/watch/?v=276301637746046
i polub film!

materiały nadesłane

08-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)