REKLAMA
REKLAMA

Z KRAJU: Tragiczny wypadek. Nie żyją trzy osoby, w tym dziecko (ZDJĘCIA)

WERESZYN / WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE. Dwie kobiety oraz 6 letnie dziecko zginęły na miejscu wypadku drogowego w miejscowości Wereszyn pow. hrubieszowski.

Dziś nad ranem VW Crafter, którym w kierunku granicy podróżowało 10 obywateli Ukrainy zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 844. Policjanci z Hrubieszowa ustalają okoliczności wypadku.

Informację o wypadku drogowym w miejscowości Wereszyn otrzymaliśmy około godziny 4.40.  Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący VW Crafterem z nieustalonej na chwilę obecna przyczyny zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Pojazdem w kierunku granicy podróżowało 10 ob. Ukrainy. Na miejscu zginęły 2 kobiety oraz 6 – letnia dziewczynka, której nie udało się uratować pomimo prowadzonej reanimacji. Drugie dziecko, które brało udział w wypadku zostało przetransportowane do szpitala w Lublinie. Kierujący samochodem był trzeźwy. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności wypadku.

Za nieumyślne spowodowanie wypadku drogowego, w którym osoba poniesie śmierć, sprawcy grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

tekst: nadkom.Andrzej Fijołek, Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie foto. asp. sztab. Piotr Caboń, st.sekc. Mateusz Zając / KP PSP Hrubieszów

 


19-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)