REKLAMA
REKLAMA

Z OSTATNIEJ CHWILI: Zderzenie trzech pojazdów w Tarnawie Dolnej. Jedna osoba poszkodowana (ZDJĘCIA)

TARNAWA DOLNA / POWIAT SANOCKI. W Tarnawie Dolnej ok. godz. 15.20 doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Zderzyły się trzy pojazdy osobowe. W wyniku zderzenie jedna osoba odniosła obrażenia. Została przetransportowana do szpitala. Obecnie jeden pas drogi jest zablokowany. Ruch odbywa się wahadłowo.

Stanowisko kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sanoku otrzymało zgłoszenie po godz. 15.20 o wypadku w miejscowości Tarnawa Dolna. Ze zgłoszenia wynikało, że w zdarzeniu brały udział trzy pojazdy osobowe. Jedna osoba jest poszkodowana. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwie najbliższe jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych oraz jeden zastęp JRG Sanok. W chwili obecnej wszystkie jednostki są na miejscu. Osoba poszkodowana została przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego. – powiedział nam kpt. Paweł Giba, oficer prasowy oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku.


19-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)