REKLAMA
REKLAMA

Z przedszkolakami o bezpieczeństwie

Okres jesienno-zimowy, to doskonała okazja do tego, aby przypomnieć jak ważne i istotne dla naszego bezpieczeństwa, jest bycie widocznym na drodze. Brzozowscy policjanci wykorzystują każdą okazuję do promowania bezpiecznych zachowań na drodze, zwłaszcza wśród dzieci. W tym celu spotkali się z przedszkolakami z Humnisk. Dzieci przywitały funkcjonariuszy wspaniałym przedstawieniem o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

448-277869

Spotkanie policjantów z dziećmi jest okazją, by już od najmłodszych lat uczyć ich zasad bezpieczeństwa. W czwartkowy poranek w Humniskach, w Przedszkolu Samorządowym nr 1, st. asp. Magdalena Kaszowska i asp. Tomasz Hałka, na zaproszenie wychowawców, spotkali się z ich podopiecznymi. Wizyta policjantów rozpoczęła się niespodzianką przygotowaną przez dzieci, które w krótkim, ale treściwym występie artystycznym przedstawiły zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Brzozowscy funkcjonariusze, po obejrzeniu wspaniałego występu, poruszyli tematy dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przypomnieli zasady poruszania się po drodze, jazdy samochodem w zapiętych w pasach oraz korzystania z fotelików. Podkreślali jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych, zwłaszcza teraz kiedy szybciej zapada zmrok.

Dzieci z wielką uwagą i zainteresowaniem słuchały prelekcji, by później zasypać ich pytaniami. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał od policjantów dyplom „Bezpiecznego dzieciaka”.

KPP w Brzozowie


27-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)