Lokal parter Centrum Sanok Rynek usługi handel gastronomia

Data dodania: 2020-07-29 08:47:21
#ID: 18862

Lokal parter Centrum Sanok Rynek usługi handel gastronomia

Lokal usługowy do wynajęcia w kamienicy ( po generalnym remoncie m. in. wymiana wszystkich instalacji oraz stolarki okiennej i drzwiowej) zlokalizowanej w ścisłym centrum Sanoka – bezpośrednie sąsiedztwo rynku.

Ogłoszenie dotyczy powierzchni usługowej w skład której wchodzą :parter- 74m2 , piwnica -16m2, ogrodzone patio - 40m2 ( z możliwością wykorzystania na zaplecze, taras bądź wykonania zadaszenia, które pozwoli korzystać z dodatkowej powierzchni przez cały rok – ogród zimowy). Lokal daje ogromne możliwości aranżacyjne ze względu na brak ścian konstrukcyjnych w największym pomieszczeniu. Dodatkowym atutem lokalu jest duża, podwójna witryna od strony rynku oraz osobne wejście.  Na elewacji zostały przewidziane miejsca do banneru reklamowego oraz podświetlanego szyldu.

Budynek jest zlokalizowany pod numerem 1 na ulicy Cerkiewnej prowadzącej od Sanockiego Rynku (elewacja i witryna widoczna z płyty Rynku) gdzie odbywają się liczne imprezy plenerowe, koncerty, zjazdy foodtracków  itp.

Dodatkowym atutem jest nieduża odległość ( 40m) od budynku w którym mieści się Urząd  Miasta Sanoka oraz siedziba Starostwa Powiatowego. Powyższe skutkuje dużym natężeniem ruchu pracowników a przede wszystkim interesantów przez cały rok.


Cena: 3500zł

Powołaj się na ogłoszenie z sanok24.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Biura i Lokale
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Biura i Lokale


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie