Serwisant elektroniki mobilnej

#ID: 18881

​W związku z ciągłym rozwojem firmy komp-serwis24 Vobis Partner aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Serwisant elektroniki mobilnej

Miejsce pracy: Sanok

Opis stanowiska:

Wymagania:

  • Zdolności manualne

  • Umiejętność lutowania precyzyjnego

  • Znajomość podstaw elektroniki, elektrotechniki

  • Umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja pracy

  • Zainteresowanie tematyką GSM

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • diagnostyka, naprawa sprzętu elektronicznego

  • sporządzanie dokumentacji serwisowej

Oferujemy:

  • Praca w młodym i energicznym zespole

  • Przyjazną atmosferę

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne premiowane wynagrodzenie w zależności od wyników

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres: m.janiec@ks24.org w tytule wpisując Praca Serwisant

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.