PRODUKCJA - zatrudnimy osoby bez doświadczenia/Montaż

#ID: 23205

PRODUKCJA - zatrudnimy osoby bez doświadczenia

Zadania:

  • Proste prace produkcyjne
  • Przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Motywacja do pracy
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania prac fizycznych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową, z możliwością stałej współpracy
  • Premia za frekwencję - 200 zł miesięcznie
  • Dodatki za pracę w nocy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie na rynku podkarpackim
  • System motywacyjny
  • Wolne weekendy
  • Szkolenie wdrażające do pracy- wszystkiego Cię nauczymy :)

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowała Cię za oferta? Wyślij CV lub zadzwoń 695066741!

Więcej ofert dostępnych na stronie adeccopraca.pl

Miejsce pracy: Sanok

Lekka praca przy montażu- od zaraz!

Czym będziesz się zajmować?

  • Wykonywaniem prostych prac ręcznych przy montażu elementów,
  • Składaniem części zgodnie z instrukcją,
  • Układaniem gotowych elementów na palety,
  • Wykonywaniem prostych prac około produkcyjnych.

Czego oczekujemy?

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Dobrych zdolności manualnych, które ułatwią codzienną pracę,
  • Chęci oraz motywacji do pracy,
  • Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem.

Co możesz zyskać?

  • Umowę o pracę tymczasową, z możliwością stałej współpracy,
  • Wynagrodzenie - chętnie poznamy stawkę jaką preferujesz,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie na rynku podkarpackim,

Miejsce pracy: Zagórz