FotoLustro Fotobudka ! - Imprezowe Lustro zapewni Ci świetną zabawe!

Data dodania: 2021-01-30 14:26:23
#ID: 25207

FotoLustro Fotobudka ! - Imprezowe Lustro zapewni Ci świetną zabawe!

Jeśli chcesz zaskoczyć gości fantastyczną rozrywką, wyróżnić swój event na tle innych oraz zagwarantować doskonałą zabawę dla każdego uczestnika imprezy koniecznie zaproś nasze imprezowe lustro!!

Jak to działa? To proste ?

Uczestnik zabawy staje przed IMPREZOWYM LUSTREM które…ożywa!!! Na tafli IMPREZOWEGO LUSTRA pojawiają się animacje które w języku polskim zachęcają do zabawy podobnie jak „głos” który podpowiada uczestnikowi odpowiednie zachowania. Uczestnik DOTYKOWO wybiera format zdjęć jakie chce otrzymać (pocztówka w 10x15 lub paski 5x15) i zabawa się rozpoczyna!

Animacja na tafli IMPREZOWEGO LUSTRA oraz lektor prowadzą uczestnika przez proces wykonania serii 3 zdjęć w trakcie której uczestnik będzie miał „chwilę oddechu” aby do każdego zdjęcia móc ubrać się w inne jajcarskie gadżety. Po wykonaniu serii 3 zdjęć na tafli IMPREZOWEGO LUSTRA pojawi się projekt zdjęcia który uczestnik zabawy będzie mógł…PODPISAĆ!!!

Po kilku sekundach uczestnik otrzyma „świeżutkie” i „jeszcze ciepłe” zdjęcie które stanowić będzie fantastyczną pamiątkę!

IMPREZOWE LUSTRO jest połączeniem zaawansowanego technologicznie urządzenia multimedialnego oraz stylowego i pokaźnego (60”) lustra w pozłacanej lub posrebrzanej ramie które w sposób interaktywny (dotykowy) a jednocześnie niezwykle intuicyjny i prosty przeprowadza uczestników zabawy przez proces wykonania serii zdjęć stanowiących fantastyczną pamiątkę zarówno dla samych uczestników jak i organizatorów imprezy. W zabawie z IMPREZOWYM LUSTEM może wziąć udział każdy niezależnie od wieku co stanowi jego bardzo duży atut i gwarantuje szerokie grono uczestników na każdej imprezie.

IMPREZOWE LUSTRO jest efektownym, stylowym i znacznie bardziej funkcjonalnym następcą wszelkiego rodzaju fotobudek królujących w ostatnich latach na różnego rodzaju eventach. IMPREZOWE LUSTRO daje możliwość uchwycenia na zdjęciu całej osoby w pionie (lub kilku osób) jak również uczestnicy zabawy widząc się w odbiciu lustra sprowokowani są do strojenia niewybrednych min oraz przybierania niezwykłych póz które po wydrukowaniu zdjęcia stają się elementem powszechnego rozbawienia.

Facebook - Imprezowe Lustro,
Www - ImprezoweLustro.pl

Cena: 799zł

Powołaj się na ogłoszenie z sanok24.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Usługi i Firmy
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Usługi i Firmy


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie