Działka Sanok-Dąbrówka

Data dodania: 2021-04-06 05:34:52
#ID: 26974

Działka Sanok-Dąbrówka

Przedmiotem sprzedaży pozostaje niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,2612 ha położona w Sanoku przy ul. Sanockiej, obrębie ewidencyjnym „Dąbrówka”. Nieruchomość posiada urządzoną odrębną księgę wieczystą, składa się z działki ewidencyjnej gruntu o nr 2206/3. Nieruchomość nie jest obciążona służebnościami. Nad i pod jej powierzchnią nie przebiegają urządzenia infrastruktury przesyłowej (linie elektroenergetyczne, słupy energetyczne, stacje transformatorowe, gazociąg, itp.)

Nieruchomość kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach 25 m x 100 m. Dostęp do drogi publicznej na całej długości południowej granicy działki. Nieruchomość składa się z gruntów klasyfikowanych w ewidencji jako: R IVa, Ł VI oraz Ps VI. Nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Sanoka. Nieruchomość zlokalizowana w peryferyjnym, cichym i ustronnym miejscu, otoczona zielenią. Dobre skomunikowanie z centrum oraz z węzłem obwodnicy. W bezpośrednim sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Wszelkie media dostępne w odległości niespełna 40 metrów od granicy działki. Możliwość bardzo dobrego zagospodarowania terenu.

Nieruchomość – z uwagi na jej całkowitą powierzchnię poniżej 0,3 ha – nie podlega żadnym ograniczeniom wynikającym z przepisów Ustawy z dnia 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego. Jej nabywcą może zostać każda osoba, w tym nie posiadająca statusu rolnika indywidualnego. Po zakupie nieruchomości na nowym właścicielu nie będzie także ciążył ustawowy zakaz zbywania nieruchomości przed upływem okresu 5 lat, liczonego od momentu jej nabycia – istotna korzyść w przypadku zamiaru zakupu gruntu jako formy lokaty kapitału.

Oferta bezpośrednio od właściciela, bez dodatkowych kosztów.


Cena: 138500zł

Powołaj się na ogłoszenie z sanok24.plZobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Działki
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Działki


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie