Pracownik działu technicznego - praca biurowa

#ID: 28692

PAMO to spółka z wieloletnim doświadczeniem,  specjalizująca się w produkcji szeroko rozumianej stolarki z drewna, PCW oraz aluminium, w tym także fasad. Nowoczesne technologie, oryginalne wzornictwo oraz indywidualne podejście do klienta spowodowało, że z przedsiębiorstwa o charakterze rodzinnym i lokalnym, firma stała się organizacją ogólnopolską.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z osobami posiadającymi doświadczenie, jednocześnie chcącymi bezustannie podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Inwestujemy w ludzi kreatywnych, potrafiących współpracować w grupie, szukających nowych wyzwań zawodowych.

Jeśli jesteś taką osobą – czekamy właśnie na Ciebie!

Miejsce pracy: Ustrzyki Dolne, ul. Kolejowa 6

 WYMAGANIA

  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • biegła znajomość rysunku technicznego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywanych obowiązkach,
  • umiejętność analitycznego myślenia i dbałość o szczegóły,
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z procesami produkcji
  • mile widziana znajomość obsługi programów: Alicad, AutoCad.

OBOWIĄZKI

  • sprawdzanie zleceń produkcyjnych stolarki okiennej i drzwiowej,
  • ścisła współpraca i dobra komunikacja z innymi działami,
  • podnoszenie wydajności oraz wzrost produktywności produkcji,
  • identyfikacja problemów technologicznych powstających w procesie produkcji,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji.

WARUNKI PRACY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w stałych godzinach pracy 7-15 lub 8-16
  • pracę w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę nad nowymi produktami oraz innowacjami na skalę światową lub krajową,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
Rodzaj zatrudnienia: Pełen etat

CV prosimy wysyłać na adres mailowy [... linki dostepne wyłącznie dla wpisów w Katalogu Firm ...] bądź złożyć osobiście w siedzibie firmy pod adresem ul. Kolejowa 6, 38-700 Ustrzyki Dolne

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PAMO Sp. z o.o. Sp. k. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.