Kucharz / pomoc kuchenna

#ID: 32490

Poszukujemy pozytywnych osobowosci i otwartych na wspolprace kandytaów
na stanowisko:
KUCHARZ oraz POMOC KUCHENNA

Miejsce pracy:
Hotel WIKI SANOK - restauracja

Opis stanowiska:
Glownym celem stanowiska bedzie przygotowywanie posilkow, tworzenie nowych dan i potraw, pomoc w kreowaniu karty menu.

Do zadan na stanowisku Kucharza / pomocy kuchennej bedzie nalezalo:
-przygotowanie dan - produktow o najwyzszej jakosci i walorach smakowych
-udzial w planowaniu karty menu, propozycji dla grup, imprez,
-dbalosc o posilki zgodnie z wymogami racjonalnego zywienia: porcje posilkow, jakosc, smak, estetyka wydawanych posilkow,
-zapewnienie najwyzszej jakosci produktow i uslug,
-obsluga klienta zgodnie z wysokimi standardami,
-utrzymanie porzadku w miejscu pracy i dbalosc o powierzony sprzet kuchenny

Wymagania:
-doswiadczenie na podobny stanowisku mile widziane
-pracy zgodnie z wytyczonymi standardami
-dyspozycyjnosci, odpowiedzialnosci oraz dobrej organizacji pracy wlasnej,
-komunikatywnosci i samodzielnosci,
-wysokiej kultury

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o prace,
-motywacyjny system wynagradzania,
-mozliwosc rozwoju zawodowego w ramach dynamicznie rozwijajacej sie spółki,
-ciekawa i pelna wyzwan prace w gronie profesjonalistow,
-przyjazna atmosfere pracy.
Zainteresowanych Kandydatow zapraszamy do przeslania CV: biuro@wikisanok.pl
Lub kontakt telefoniczny 518-876-881