Sprzedawca-doradca Klienta w salonie łóżek i materacy Śpioch

#ID: 36016

Poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży i obsługi Klienta w sklepie stacjonarnym Śpioch.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

I. Doradzanie Klientom najlepszych dla nich rozwiązań (50% czasu pracy)

  • umawianie Klientów,

  • spotkania z Klientami na salonie,

  • wykonanie kosztorysów oraz doprecyzowanie szczegółów zamówień,

  • pozostanie w stałym kontakcie z Klientami,

  • pozyskiwanie nowych Klientów

II. Zamawianie towaru i koordynowanie dostaw (20% czasu pracy).

  • wysłanie zamówień oraz ustalenie terminów dostaw,

  • przyjęcie towaru na magazyn (ze względu na gabaryty i wagę preferujemy mężczyzn)

  • kontrola zamówień i dostaw,

  • umawianie dostaw do Klientów

III. Zadania administracyjno-biurowe (20% czasu pracy):

  • uzupełnianie bazy danych Klientów,

  • obsługa reklamacji,

  • przygotowanie dokumentów handlowych,

  • weryfikowanie stanów magazynowych,

IV. Zadania organizacyjno-porządkowe (10% czasu pracy):

  • uzupełnianie braków na ekspozycji,

  • eksponowanie materiałów reklamowych,

  • dbanie o czystość w salonie,

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min średnie,

  • biegła obsługa komputera oraz programów biurowych,

  • wysoka kultura osobista,

  • predyspozycje do pracy wymagającej kontaktu z ludźmi,

  • szybkie przyswajanie wiedzy,

  • doświadczenie w pracy z Klientem (min. 1 rok)

Oferujemy:

  • praca pon-pt 9-17 lub 10-18

  • co druga sobota 9-14

  • okres próbny 3 miesiące

  • zniżki pracownicze na zakup mebli i akcesoriów

  • pensja wypłacana ostatniego dnia miesiąca

  • bezproblemowi przełożeni

  • niewielka rotacja pracowników

  • jasne i klarowne zasady przedstawione na początku współpracy

  • określoną ścieżkę rozwoju kariery (100% osób na wyższych stanowiskach to awanse wewnętrzne),

  • miękkie wdrożenie przez doświadczonych pracowników

  • serię szkoleń produktowych i sprzedażowych

Jeśli zależy Ci na stałej pracy napisz, dlaczego powinniśmy wybrać właśnie Ciebie i napisz ile chciałabyś/chciałbyś zarabiać na tym stanowisku. Maila zatytułuj "Praca specjalista Śpioch " i wyślij na adres rekrutacja(małpa)spioch.eu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.