oferta pracy - operator pras

#ID: 36417

POLIKAT S.A. aktualnie prowadzi nabór na stanowisko „operator prasy hydraulicznej”.

Opis stanowiska:

  • obsługa pras do produkcji płyt i sklejek
  • obsługa podstawowych maszyn stolarskich
  • przygotowywanie materiału do dalszej obróbki

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy 3-zmianowej

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy: lidia@polikat.com.pl

z nazwą stanowiska w tytule lub składać osobiście w siedzibie firmy (ul. Witosa 4).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez POLIKAT S.A. z siedzibą w Brzozowie oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) mających miejsce w ciągu jednego roku. Zgoda może być odwołana w każdym czasie".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.