oferta pracy - główny/a księgowy/a

#ID: 36944

Firma "POLIKAT"S.A. poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

GŁÓWNA KSIĘGOWA / GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Brzozów

Główne zadania osoby na tym stanowisku to:

  • prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości i prawem podatkowym
  • dekretowanie i wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego dokumentów
  • sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, JPK,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych takich jak: bilans, rachunek zysków i strat, cash-flow, sprawozdania skonsolidowane zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • kontakt i współpraca z organami administracji publicznej, biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi oraz audytorami
  • koordynacja procesu płatności
  • nadzorowanie ewidencji środków trwałych
  • kontrola i uzgadnianie sald kont księgowych
  • przestrzeganie standardów zasad oraz przepisów rachunkowych
  • wycena majątku spółki oraz ustalenie wyniku finansowego
  • monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz właściwe ich stosowanie

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej/ samodzielnego księgowego
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość lub pokrewne)
  • praktyczna znajomość zasad księgowości i prawa podatkowego
  • zdolności analityczne, samodzielność, komunikatywność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wspierająca kultura organizacyjna
  • pakiet świadczeń socjalnych

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres mailowy:

lidia@polikat.com.pl

z nazwą stanowiska w tytule.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez POLIKAT S.A. z siedzibą w Brzozowie oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) mających miejsce w ciągu jednego roku. Zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.