Sprzedam dom w Załużu na hektarowej działce

Data dodania: 2022-11-17 18:11:35
#ID: 39952

Sprzedam dom w Załużu na hektarowej działce

Nieruchomość składa się z dwóch budynków umieszczonych na hektarowej działce:

Budynek nr 1: stan bardzo dobry. Piwnica i dwa piętra z osobnym wejściem.

Budynek ocieplony z plastikowymi oknami, kanalizacją. Pierwsze piętro w stanie surowym. Drugie piętro składa się z dużego salonu z kominkiem, dwóch sypialni, łazienki i dużej kuchni. Garaż w budynku. Ogrzewanie piecem na drzewo. Oba mieszkanie z osobnym wejściem (można połączyć piętra).

Budynek nr 2: stan dobry.

Budynek z kanalizacją i ogrzewaniem (nowa instalacja C.O.). Połowa budynku to dom mieszkalny składający się z dwóch pięter. Na parterze otwarta kuchnia z salonem i łazienka. Na piętrze dwie sypialnie, łazienka, pomieszczenia gospodarcze przy domu garaż. Druga część budynku składa się z dużego pomieszczenia gospodarczego oraz dużego garażu (pomieszczenia garażowe mona zaadoptować do części mieszkalnej).

Działka w z całości ogrodzona płotem z kamienia oraz dwoma elektrycznymi bramami. Od bramy do budynków droga asfaltowa, wkoło domu nawierzchnia utwardzona z kamienia. Przy domu murowany grill, fontanna, ławeczki, latarnie, lampki ścieżki i skalniaki, ogród. Na działce studnia z podłączeniem do budynków. Działka obsadzona tujami, sosnami oraz sadem. za domami duża wysoka wiata oraz stary kort tenisowy. Spokojna i cicha okolica.

Z domu widok na zabytkowy dworek, W okolicy ruiny kościoła, 200m stadnina, 50m sklep.

Cena: 950.000,00zł do negocjacji

tel. 513 794 259


Cena: 950000zł

Powołaj się na ogłoszenie z sanok24.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Domy
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Domy


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie