Specjalista ds. Handlu i Zaopatrzenia

#ID: 40131

Do-met Technologies S.A. producent części metalowych poszukuje pracownika, na stanowisko Specjalista ds. Handlu i Zaopatrzenia, który będzie odpowiedzialna prowadzenie zakupów stali oraz innych artykułów metalowych od dostawców zagranicznych. Poszukujemy osoby ambitnej, samodzielnej, gotowej na nowe wyzwania oraz zdobywanie wiedzy, z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

Miejsce pracy: Sanok

Obowiązki:
- Zakupy stali oraz elementów stalowych
- Kontakt z międzynarodowymi dostawcami
- Tworzenie zamówień oraz zapytań ofertowych
- Nadzór nad terminową realizacją zamówień
- Organizacja transportu towarów
- Zarządzanie magazynem, nadzór nad wydawaniem materiałów do produkcji

- Udział w procesie ofertowania

- Wspieranie działu handlowego w przypadku nieobecności

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne)

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)

- Min. 2 lata doświadczenia w na podobnym stanowisku

- Znajomość branży metalowej będzie dodatkowym atutem

- Zdolności organizacyjne

- Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

- Bardzo dobra znajomość procesów oraz organizacji pracy w przedsiębiorstwie produkcyjnym

- Komunikatywność

- Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
- Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych zarówno w firmie jak i na szkoleniach
- Pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole ludzi nastawionych na współpracę

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@domet-tech.pl z tytułem Specjalista ds. Handlu i Zaopatrzenia.

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Do-met Technologies S.A. z siedzibą w Sanok zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.