REKLAMA
REKLAMA

Uszkodził przypadkowy samochód. Myślał, że wewnątrz jest jego dziewczyna

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Do policyjnego aresztu trafił 30-letni mężczyzna, który w Jasienicy Rosielnej uszkodził samochód. Wandal kopał i uderzał pięściami po karoserii osobówki, bo był przekonany, że wewnątrz jest jego dziewczyna. Mężczyzna usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia. Okazało się również, że był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

W niedzielę, około godz. 20, dyżurny brzozowskiej komendy został poinformowany o uszkodzeniu samochodu na parkingu przy ośrodku zdrowia w Jasienicy Rosielnej.

Z relacji zgłaszającego wynikało, że agresywny mężczyzna celowo kopał i uderzał pięściami w jego samochód marki Renault. Na miejsce zostali skierowani policjanci.

Dzięki szybkiej reakcji zgłaszającego, po chwili mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy i trafił do policyjnego aresztu

Okazał się nim 30-letni mieszkaniec województwa lubelskiego, który od maja przebywał na terenie powiatu brzozowskiego, u swojej dziewczyny. Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna uszkodził przypadkowy samochód, bo był przekonany, że w środku przebywa jego dziewczyna. Wstępnie starty oszacowano na kwotę 2000 zł.

Po sprawdzeniu okazało się, że 30-latek jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za kradzieże
Usłyszał zarzut uszkodzenia mienia do którego się przyznał i złożył wyjaśnienia. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brzozów

zdjęcie poglądowe

30-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)